+48 33 863 19 03 +48 513 036 763

O firmie

Firma HOVER oferuje profesjonalne rozwiązania z zakresu kompleksowego montażu, modernizacji, utrzymania ruchu oraz relokacji całych linii technologicznych, pojedynczych maszyn i urządzeń przemysłowych dla każdej z możliwych branży produkcyjnych, usługowych Jesteśmy otwarci na współpracę zarówno w kraju jak i za granicą.

Działalność naszej firmy HOVER opiera się w głównej mierze na usługach dla przemysłu produkcyjnego. Branża przemysłowa jest nam bardzo dobrze znana już od 2010 roku. Opierając się na wiedzy i doświadczeniu zespołu kierowniczego i Naszych pracowników używając profesjonalnego sprzętu do wszelkich prac wymagających dużej precyzji wykonania, oferujemy państwu najwyższej jakości usługi w zakresie:

- Relokacji i montażu maszyn, linii technologicznych,
- Automatyzacji i robotyzacji linii i urządzeń technologicznych,
- Remontów i utrzymania ruchu maszyn
- Instalacji elektrycznych i przemysłowych
- Asysty technicznej, konserwacji maszyn, urządzeń linii prod.
- Nadzoru nad realizacją zleconych projektów

Dużym atutem naszej firmy jest bogate, nowoczesne zaplecze techniczne.
Nie jesteśmy obojętni na dynamiczny rozwój technologiczny; na bieżąco obserwujemy zmiany zachodzące w przemyśle, wprowadzane innowacje, nowe urządzenia i rozwiązania. Regularnie dbamy także o wysoki poziom kwalifikacji naszych pracowników zapewniając im szeroki zakres szkoleń i kursów dokształcających.

Wszystko to sprawia, że jesteśmy prężnie działającym zespołem, który podejmuje się nawet bardzo trudnych realizacji, zachowując przy tym wysoki standard pracy i dotrzymując ustalonych terminów!